58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: 8-11 maja 2014 Bronówek Training Camp 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Pete. Ula nasza. To Reby jak zwykle "pod górkę" Tongue
A ja mam takie pytania ponieważ pierwszy raz wybieram na obóz treningowy , czy żeby postrzelać nowy rekrut ( kandydat na rekruta ) musi sie coś do rzucić na kule proch itd - czy na miejscu kupić od kogoś z grupy a czy to gratisowo sie dostaje Big Grin , a może sie patrzy tylko - uczy ? A jeśli już to kogo mam prosić o pożyczenie ewentualnie repliki broni w celu postrzelania , a czy grupa dysponuje takowa dla nowych ? No i jak z jedzeniem na miejscu sie zrzucamy na jadło , czy we własnym zakresie mam sobie zapewnić te śniadania i reszta tych posiłków i ewentualnie na jakie koszty - składni mam sie nastawić , żebym nie dziwił na miejscu Big Grin ? Z góry dzięki za odpowiedzi na moje pytania i sorry jeśli gdzieś ten wątek na forum pominąłem , ale nic jeszcze nie wiem i wole zapytać w prost co i jak Big Grin .

Blue Savage

Za kule i proch zapłacisz (jak wszyscy). Karabin do strzelania i musztry się znajdzie. Jedzonko typu jakiś chlebek i puszki możesz zabrać, choć z głodu nie umrzesz Smile Jeśli czegoś zabraknie, podjedzie się do miasteczka Smile Jeśli nie masz munduru, ubierz się możliwie klimatycznie.
(04-05-2014 21:07 )Blue Savage napisał(a): [ -> ]Za kule i proch zapłacisz (jak wszyscy). Karabin do strzelania i musztry się znajdzie. Jedzonko typu jakiś chlebek i puszki możesz zabrać, choć z głodu nie umrzesz Smile Jeśli czegoś zabraknie, podjedzie się do miasteczka Smile Jeśli nie masz munduru, ubierz się możliwie klimatycznie.

Jeśli jesteś mojej postury . Wzrost 180 . Klata 130 itp,itd. Możesz liczyć na kompletny mundur Big Grin
No mam 1,72 max w klacie metr będzie a w pasie 90 - 85 ale chętnie sie przytulę do tego mundurku żeby tylko klimat był bo z doświadczenia wiem ze brak klimatu psuje zabawę Big Grin A tego nie chce Wink .
(04-05-2014 21:53 )Natał napisał(a): [ -> ]No mam 1,72 max w klacie metr będzie a w pasie 90 - 85 ale chętnie sie przytulę do tego mundurku żeby tylko klimat był bo z doświadczenia wiem ze brak klimatu psuje zabawę Big Grin A tego nie chce Wink .

Jeśli nie przyjedziesz i nie "pomacasz" to się nie dowiesz .
Co ryzykujesz. 25 PLN za dzień pobytu . Za pociski 10 PLN
W moim rezerwowym mundurze będziesz wyglądał bardzo klimatycznie . Tongue
Jak po Reb-niewoli Big Grin
Adaś, podkarmisz Natała swoim gulaszem i wdzianko będzie pasować na bankBig Grin
(03-05-2014 20:51 )yankes62 napisał(a): [ -> ]Pete. Ula nasza. To Reby jak zwykle "pod górkę" Tongue

My mamy własną fotografkę :)damy radę Smile
(04-05-2014 22:11 )Pete Gordon napisał(a): [ -> ]Adaś, podkarmisz Natała swoim gulaszem i wdzianko będzie pasować na bankBig Grin

No jak tak tam karmicie to jadę . A tak na poważnie chciałbym was poznać bliżej zobaczyć jak to wygląda bo okres strasznie mi sie podoba nie wiem ile w tym roku imprez zaliczę z wami ( bezrobotny ) ale tej nie odpuszczę daj los może to nie będzie pierwsza i ostatnia Undecided No jeśli to będzie tylko jedna w tym roku , to chciałbym poczuć chociaż , ten wasz klimat wojny secesyjnej .
Yankes świetnie to ujął jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Znam to z autopsji, na pierwszą imprezę zabrałem wyłącznie dobre chęci teraz do pełni szczęścia brakuje mi tylko szelek i koszuli, no i manierki. I mam nadzieję że Jurgen nie spruł do końca mojej Pakistańskiej kurtki.
Kurtka jest cała Smile Krawcowa ledwo zdąży z flagą, więc kurtkę spruje dopiero po Bronówku Smile

Blue Savage

Natał, czarne buty lub inne ciemne. Nie addidasy Smile

Pamiętajcie o wełnianych skarpetach, robionych na drutach. To najlepszy przyjaciel, szczególnie w nocy Smile

Blue Savage

Właśnie skończyłem Smile Dla każdego coś się znajdzie Big Grin
[Obrazek: DSCF3096.jpg]
Tyle butelek... będziemy ćwiczyć walkę z czołgami? Smile

Blue Savage

Jeden widzi tylko butelki, inny ... Wink
...inny też widzi butelki.
heheheheheheheehheheheheee......
Ładne ale co to dokładnie jest, do czego mają służyć te butle :-)
Koktaile Mołotowa - będziemy Majdan rekonstruować
A może Moskwę A.D.1612?Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie