58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: 8-11 maja 2014 Bronówek Training Camp 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

Blue Savage

Jedni widzą butelki (alkoholicy Wink). inni d... (erotomani Wink). To są patrony w trzech kalibrach (w tym buckshot'y .69) Big Grin
Kpt. McGrein wie jak się ustawić Big Grin
Wszyscy mają swoje Patrony.
św.Piotr , św.Paweł .
Czy może ktoś słyszał o św. Adamie Sad
Już prędzej o św. Antonim było słychać, niż AdamieWink

Andrew

(06-05-2014 14:08 )yankes62 napisał(a): [ -> ]Kpt. McGrein wie jak się ustawić Big Grin
Wszyscy mają swoje Patrony.
św.Piotr , św.Paweł .
Czy może ktoś słyszał o św. Adamie Sad

Św Adam Chmielowski- powstaniec styczniowy, później zakonnik i opiekun potrzebujących- nie jest tak źle Adamie Angel
święty Adam od Gazety Smile
Od "Gazety" to nie święty, tylko zdrajca Angry

Natomiast św. Adam Chmielowski- jak najbardziej Angel
Moje auto dopadła jakaś klątwa na 3 dni przed wyjazdem umarł silnik. Na szczęście mechanik cudo-twórca tchnął w nią nowe życie: cewkę, świece, przewody i nowy gwint gniada świecy bez zdejmowania głowicy. Na wszelki wypadek wykupiłem asistance wersja lux na Pl. Teraz zostało się tylko modlić bo w jedną stronę jakieś 560km.

Brat Szary

W moim padło sprzęgło. Robi się. Cudotwórca obiecał na czwartek. Tfu, tfu

Blue Savage

Jeszcze raz przypominam o ochraniaczach słuchu i okularach.
Wskazane jest natłuszczeniu (napastowaniu) butów, by nie wsiąkały porannej rosy Smile
Pete, proszę o młotek i gwoździe Smile
(08-05-2014 07:24 )Blue Savage napisał(a): [ -> ]Jeszcze raz przypominam o ochraniaczach słuchu i okularach.
Wskazane jest natłuszczeniu (napastowaniu) butów, by nie wsiąkały porannej rosy Smile
Blu.Przeca my nie Rzymianie a Konfederaci to nie Gallowie . Big Grin
Kogo zatem będziesz "krzyżował" Tongue
Niestety ja sie nie pojawię panowie możecie mnie wykreślić pracuje na wywrotce od 18 do 6 rano . Życzę wam dobrej zabawy i suchego prochu Big Grin .
Wielka szkoda - życzymy Ci zatem suchego piasku Smile
(08-05-2014 07:24 )Blue Savage napisał(a): [ -> ]Jeszcze raz przypominam o ochraniaczach słuchu i okularach.

Już spakowałem dziś rano, o gwoździach mowa. Młotka nie mam, ale w zastępstwie będzie poręczna siekierka, no i wzbogaciłem się o obcęgi, przez rdzę wcinane, aż miło posłuchaćBig Grin
Cóż tym razem nie mam możliwości wzięcia udziału w tak zacnej imprezie. Bardzo miło wspominam pierwszą edycję (pozwoliłem sobie napisać "pierwszą" ponieważ mam nadzieję, że niezastąpiona załoga z Bielawy utrzyma "cykliczność" tej imprezy).
Razem z Simonem póki co jesteśmy całkiem blisko wydarzeń z gatunku "civil war" tylko ксожаленю całkiem na serio (a propos reko - dzisiaj rano w Ługańsku separatyści śmignęli z postumentu - pomnika czołg T 34/85 i zaiwaniali nim po ulicach http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/05/8/7024708/. Można? Można!)
... ale do brzegu!
Życzymy Wam wszystkim udanej imprezy, "krwi, potu i łez", dobrej pogody (także ducha), radości z wspólnego biesiadowania!
Mam nadzieję że wszyscy spotkamy się w Giżynie.
Szkoda, że nie dołączycie do nas przy ognisku, ale jak to bywa, na obowiązki siły nie ma, więc mam nadzieję, że zobaczymy się w Giżynie Big Grin
A w związku z tym, że Was nie będzie, spadnie na nas obowiązek ustrzelenia kilku nieznajomych Rebów Wink w Waszym imieniu.
Szkoda że was nie będzie. :Sad
A tak na marginesie. Wot sowiecka tiechnika. 50 lat na postumencie i można nim jeździć Big Grin
Chyba że u nich wszystkie tak mają. Zakonserwowane stoją na cokołach Tongue

Blue Savage

Dzięki Charles Smile Będzie nam Was brakować w Bronówku Confused
Mam nadzieję, że z Simonem i Juniorem zobaczymy się 31 maja Big Grin

Blue Savage

Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom Training Camp 2014 Big Grin
Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak ja Big Grin, a wylany pot zaprocentuje na następnych spotkaniach Big Grin
Chciałbym podziękować i ja Smile
Bawiłem się przednio i uważam ten czas za spożytkowany odpowiednio. Oczywiście fajnie było znów zobaczyć stare twarze i poznać nowe Smile
Dojechaliśmy do domu - jako ostatni chyba Smile Było w porządku Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie