58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: 2014.01.07 Lekcja historii w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Wałbrzychu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podejmując się trudnego zadania "edukacji" młodzieży, na zaproszenie dzieciaków z Kółka Historycznego z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Wałbrzychu w ostatni wtorek spróbowałem przekazać im garść informacji na temat Wojny Secesyjnej.

[attachment=279]

By nie osłabić młodych umysłów zbyt dużą dawką informacji musiałem ich poratować wojskowymi racjamiBig Grin, zastrzegając jednocześnie, że mają do czynienia nie z byle przekąską, a z "żelaznymi" zapasami Wink

[attachment=280]

Zastrzyk energii wyzwolił w nich chęć zapoznania się z tym co wojacy lubią najbardziej.

[attachment=281]

[attachment=282]

Biorąc pod uwagę ostatnie zdjęcie mogę przypuszczać, że nikogo z moich słuchaczy nie zanudziłem na śmierć, a przy okazji przekazałem im trochę wiedzy, z którą nie będą mieli okazji zetknąć się na "normalnej" lekcji historii.

[attachment=283]

W tym miejscu dziękuję im, że podjęli się tego wysiłku, by poznać jeszcze jeden element układanki składający się na to co zwiemy "historią".
Przekierowanie