58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: 2014.10.3-5 Kalisz, drill&camp LRC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Gents!
Wychodząc na przeciw werbalnym oczekiwaniom naszych niebieskich "wrogów" wstępnie mamy ustalony termin na drill&camp w Kaliszu, w pierwszy weekend października 3-5.10.
Rezerwujcie czas w terminarzach i gorąco zapraszamy Was. Nie pogardzicie południową gościnnością Big Grin
Szczegóły podamy tak ok. połowy września. Smile
Na bieżąco omawiamy temat na forum
http://camppulaski.pl/index.php/pl/forum...drill-camp

Blue Savage

Dzięki za zaproszenie Big Grin
Szanowni,

tak jak się rzekło, chcemy was zaprosić do Kalisza i mamy nadzieje tam wszystkich zobaczyć!
Potwierdzamy informacje o tym że impreza odbędzie się 3-5 października roku bieżącego.
Możemy się na miejscu zjawić 15:00 w piątek (3.10) i pozostać do niedzieli (5.10) do godziny 15:00.
W planach jak zwykle musztra, musztra, musztra oraz doborowe towarzystwo Smile

W razie pytań proszę o kontakt.
Jak zwykle.Potwierdzam swoją obecnośćTongue

Andrew

Witam,
Na dziś potwierdzam mój udział i pięknie dziękuję za zaproszenie Big Grin
I ja zgłaszam swoją osobęBig Grin
Potwierdzam swój udział i rezerwuję miejsce noclegowe na baszcie Smile No chyba że będzie padać Big Grin
Przybędziemy z Legionistą.
pawełek potwierdza także swoją obecnośćSmile
(17-09-2014 15:38 )Old Savage napisał(a): [ -> ]Potwierdzam swój udział i rezerwuję miejsce noclegowe na baszcie Smile No chyba że będzie padać Big Grin

Trochę się posuń. Ja też chcę na basztę Tongue
Paul Yank melduje się do akcji Smile
Bracia Brown też :-)
...będę z Wami duchem...ten weekend niestety spędzę w pracy... ale trzymam kciuki za udane spotkanie... Wink

Blue Savage

Zatem na dzień dzisiejszy z 58th do Kalisza jadą:

1. Blue Savage
2. Old Savage
3. Yankes 62
4. Pete Gordon
5. John Brown
6. Billy Brown
7. Paul Yank
8. Mad Andrew
9. Zack Luther
10. Legionista.
11. Pablo
12. Wald
13. Jurgen ?

Kogo jeszcze dopisać ? Smile

Blue Savage

Proszę o zabranie po min. 20 ładunków.
już są spakowane Wink, a niektóre nawet wystrzeloneBig Grin
Ja mam 130. Zapas z Frontu Zachodniego :-D
Będę i ja z Jurgenem bądź bez. Planowany przyjazd w piątek wieczór, ewakuacja w sobotę wieczór, ładunki też się znajdą.
(24-09-2014 22:43 )Wald napisał(a): [ -> ]Będę i ja z Jurgenem bądź bez. Planowany przyjazd w piątek wieczór, ewakuacja w sobotę wieczór, ładunki też się znajdą.

Wald, czyżbyś "cofnął się" w przyszłość i wstąpił do Armii Jej Królewskiej Mości?Wink
owszem i taki zaszczyt mnie spotkał.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie