58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: 17-19 kwietnia 2015 Ossów - Drill Camp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Lista osobowa 58th na Ossów:

1. Blue Savage.
2. Old Savage.
3. Yankes62.
4. Mad Andrew.
5. Pete Gordon.
6. Jurgen.
7. Zack Luther.
8. Aldiuz.
1. Blue Savage.
2. Old Savage.
3. Yankes62.
4. Mad Andrew.
5. Pete Gordon.
6. Jurgen.
7. Zack Luther.
8. Aldiuz.
9. Wald
1. Blue Savage.
2. Old Savage.
3. Yankes62.
4. Mad Andrew.
5. Pete Gordon.
6. Jurgen.
7. Zack Luther.
8. Aldiuz.
9. Wald
10. Legionista + rekrut
1. Blue Savage.
2. Old Savage.
3. Yankes62.
4. Mad Andrew.
5. Pete Gordon.
6. Jurgen.
7. Zack Luther.
8. Aldiuz.
9. Wald
10. Legionista + rekrut
11. Wojownik - Paul Yank.
1. Blue Savage.
2. Old Savage.
3. Yankes62.
4. Mad Andrew.
5. Pete Gordon.
6. Jurgen.
7. Zack Luther.
8. Aldiuz.
9. Wald
10. Legionista + rekrut
11. Wojownik - Paul Yank.
12. John Brown
Ramowy plan działania u nas na forum:
http://camppulaski.pl/index.php/pl/forum...rt=30#1194

Proszę o zgłaszanie się kto będzie autem i o której godzinie planuje być na miejscu. Ważne dla gospodarzy terenu i kwestii parkingowych. Kto może to u nas na forum, jeśli nie to jakąś zbiorczą informację ktoś podrzuci? Smile Brakuje mi czasu na zaglądanie na wszystkie strony ostatnio Sad
Niestety . Wyższa konieczność nie pozwala mi na udział w Reb Drill Camp-ie Sad
Częściową aprowizacją zajmie się Mad Andrew. Niezależnie od tego, każdy uczestnik (jankes) powinien zaopatrzyć się w suchy prowiant ( racje na dwa dni ) oraz coś co Andrew wrzuci do kociołka. Zalecana jest jakaś paczkowana wędlina , puszki z fasolą ( dla d-cy cpt.McGreina kukurydza Tongue )
kilka ziemniaków i cebula. Pamiętajcie o wodzie - niekoniecznie ognistej Big Grin
Miłego obozowania .
Adasiu zasmucasz nas Sad

Szanowni, prosimy o zabranie kwoty w wysokości 15zł jako okup za drewno Smile
Jeżeli istnieje taka możliwość, to prosimy w drobnych Smile

Blue Savage

Proszę grupę o przygotowanie ładunków w miarę swoich możliwości. Mile widziane 30 sztuk Smile
Proszę pamietać o poncho Big Grin

Blue Savage

Proszę także pamiętaj o opatrunkach osobistych w chlebakach Smile
Z Zackiem i rekrutem z przyczyn losowych będziemy tylko na sobotę. Zameldujemy się na poranne ćwiczenia
Szanowni,
cieszę się, że mogliśmy znów się spotkać i poćwiczyć. Mam nadzieję że następne spotkanie już niedługo Smile
Wybaczcie mi wczoraj, angielskie wyjście ale mnie pogoda zmogła i chciałem się z rana zjawić, ale nie dałem rady.
Panie i Panowie dziękuje za świetną imprezę. Pomimo pogody atmosfera była wspaniała B)
Bardzo dobrze się bawiłem w waszym towarzystwie. Zdecydowanie udana impreza Smile I miałem 20 minut drogi do domu Big Grin
P.s. Fajnie nas pokazali w Teleexpress Extra.
Jak ten czas leci, niestety wszystko co dobre szybko się kończy.
Dzięki za wspólnie spędzony czas i za wspólne ćwiczenia musztry.
Oby na polu bitwy ten trud zaowocował ocaleniem skóry własnej, nie "wrogiej". Big Grin
Pozdro
Żal mi d..ę ściska że mnie z wami nie było Sad
Face-zbuk to takie cuś gdzie każdy nas ogląda. Chyba że chcemy dołączyć do grona "farbsów" czy jak to tam się pisze. Nasz d-ca wycinający "hołubce" ,Kargen z jakimś gościem w panterce Angry
Tylko nie mówcie że się czepiam ale to idzie w świat
https://www.facebook.com/arek.wojciechow...524&type=1
Adaś - to nie jest na naszej stronie. Po prostu gość nas oznaczył w swoim albumie na swoim profilu. Tego niestety nie da się usunąć.

Blue Savage

Dziękuję wszystkim uczestnikom za spotkanie, organizatorom za zorganizowanie i wreszcie można było rozruszać kości Big Grin Kto nie był, niech tradycyjnie żałuje Tongue
Mimo, że pogoda nie była dla nas łaskawa, nie wymiękliśmy Smile Teren do ćwiczeń obszerny, więc był idealny do manewrów i skirmish'a Big Grin

Blue Savage

Czy ktoś nie zgubił psiej buty?
Znalazła się jakaś bezpańska i leży u mnieSmile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie