58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: Propozycja Imprezy w 2018r: Święto 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem, rozmawiałem ostatnio z zastępcą dowódcy 10 Brygady Kawalerii Pancernej im. gen. broni Stanisława Maczka w Świętoszowie, Panem płk Zbigniewem Śliżewskim i opowiedziałem mu nieco o rekonstrukcji ACW w Polsce oraz Europie a także pokazałem zdjęcia i filmy. Podczas rozmowy padła propozycja aby 58 Ochotniczy Pułk Piechoty Nowego Jorku wraz z 14 Pułkiem Piechoty z Luizjany wziął udział w obchodach Święta 10 Brygady Kawalerii Pancernej. Dokładna data wydarzenia nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie odbędzie się ono 2-3 lub 9-10 sierpnia przyszłego roku. Impreza będzie jednodniowa. Nasz ewentualny udział mógłby obejmować uczestnictwo w paradzie wojskowej oraz może jakąś małą inscenizację. Warunki udziału byłyby by do ustalenia. Ponieważ w tamtym miejscu stacjonują również wojska amerykańskie to uczestnictwo w imprezie mogłoby być ciekawe. Poddaje propozycję pod rozważenie. Oczywiście mile widziani byliby również nasi znajomi z Czech, Niemiec, Słowacji i Szwecji.

Poddaję propozycję pod rozważenie i pozdrawiam Smile
Pomysł bardzo ciekawy i godzien naszej uwagi Big Grin
Wyrażając swoje zdanie powiem, że jestem zainteresowany udziałem w takim przedsięwzięciu.
Jeśli dojdzie do tej impry przed 7 sierpnia 2018r. to zgłaszam się Big Grin, jeśli będzie to po tym terminie, to niestety w planach mam pobyt za wielką wodą.

Bob

300 żołdu +zwrot kosztów dojazdu.
Takie są uczciwe stawki za podobne eventy
Bob, Ty to jak nic jesteś z Brooklynu Tongue

Blue Savage

Bob to nie jest z Bruklinu, bo prawdziwi biznesmeni nie targują się na forum ogólnym, tylko w kuluarach. A stawki są objęte tajemnicą Tongue
Kurde. Zaczynam poważnie się zastanawiać by w przyszłym roku na przełomie lipca i sierpnia nigdzie nie wyjeżdżać i uczestniczyć w tych imprezach.

Blue Savage

Tym bardziej, że coś słyszałem o ostatnich kiepskich zbiorach w Szwecji Big Grin
Zbiory dobre tylko cena słaba.Ukraińcom 300 zł dziennie pasuje ,mnie już nie.
Przekierowanie