58th NYSV reenacting group

Pełna wersja: Świdnickie impresje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś, w tak piękną, słoneczną sobotę, dzięki zaproszeniu Królewskiego Pruskiego Regimentu Piechoty Alt Kreytzen, mieliśmy możliwość uczestniczyć w spotkaniu z historią, które miało na celu przybliżyć Świdniczanom (Dolny Śląsk) różne epizody z historii ludzkości, której motorem rozwoju niestety jest zazwyczaj wojna.

Mieliśmy zaszczyt, mam nadzieję godnie, reprezentować nasz 58-my Regiment w krótkiej wyprawie do czasów wojny secesyjnej.

Dziękuję Gospodarzom imprezy, jak i Druhom z unijnego szeregu za dzisiejszy dzień. Big Grin

[attachment=1601]

http://swidnica24.pl/historyczne-regimen...nice-foto/

Blue Savage

Rozumiem, że była okazja do poćwiczenia musztry Smile
Oczywista sprawa Big Grin
Jak dobrze pójdzie, to niedługo będzie nawet na dowód tego ślad kinematograficzny Big Grin
Ale to już ujawni Artur Spielberg Wink
(10-09-2017 13:43 )Pete Gordon napisał(a): [ -> ]Oczywista sprawa Big Grin
Jak dobrze pójdzie, to niedługo będzie nawet na dowód tego ślad kinematograficzny Big Grin
Ale to już ujawni Artur Spielberg Wink

Może Artur i Spielberg ale manierkę ma na ładownicy Tongue
Ja bym nie był tego taki pewien.Może to lustrzane odbicie i błąd fotografa.
(11-09-2017 10:51 )Rem napisał(a): [ -> ]Ja bym nie był tego taki pewien.Może to lustrzane odbicie i błąd fotografa.

Ty lepiej nic nie mów.Pas masz na ja..ch. Albo Ci brzuch z głodu spuchł Angry
Pas mam na pasie .Tylko ta dziadowska Poludniowa bawełna się tak ciągła że wyglądam jakby mi ręce urosły o 20 cm w dwa miesiące.Szkoda że mundurów nie produkują w Chinach były by lepsze.
Gratulacje z udanej imprezy Smile
Przekierowanie