58th NYSV reenacting group
Bądźta człowieki - Wersja do druku

+- 58th NYSV reenacting group (http://www.58th.pl/forum)
+-- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Sprawy techniczne forum (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Bądźta człowieki (/showthread.php?tid=9)

Bądźta człowieki - Wielebny - 19-10-2013 13:26

Masakrzycielsko ... nie może być dłuższe niż 12 znaków? trochę dupa człowiek już cały głupi jest ... tu login ze spacją tam bez spacji bo nie można, to gdzie indziej z podkreśleniem między, tam znowu nasrane że w haśle muszą być cyferki, u Was że tylko 12 znaków, a avatar 100x100 .... i kto te wszystkie hasła i loginy ma zapamiętać?

Jankesy bądźta człowieki ... co by inny cięzk9o styrany osobnik nie musiał się głowić jaki tu ma login a jakie hasło.

RE: Bądźta człowieki - Jurgen - 19-10-2013 16:29

A u Was biją czarnych....
A tak na serio.
Forum przycina awatar do wielkości 100x100 automatycznie, więc wgranie awatara nie powinno stanowić problemu, a logować się można za pomocą adresu email podanego w rejestracji. Nie trzeba pamiętać loginu. No chyba, że coś nie działa, a o tym nie wiem. Później to sprawdzę.

Co do długości loginu to od strony technicznej login dłuższy niż 12 znaków powoduje dekompozycję forum i dopóki się z tym nie uporam to musi tak zostać. Ot takie problemy okresu niemowlęctwa wychodzą przy pracy.

RE: Bądźta człowieki - Wielebny - 19-10-2013 19:36

Jakoś zdzierżże bo co mam zrobić, pobiegłem .... po prostu dużo tych rzeczy do spamiętania, trza sobie polepszać a nie pogarszać ..
dzięki za odpowiedz

RE: Bądźta człowieki - Jurgen - 19-10-2013 21:11

Ale za to masz ładną flagę nad awatarem gratis Smile