Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impreza integracyjna - miasteczko westernowe 14-16 sierpnia
Autor Wiadomość
Wielebny Offline
Lafayette RC
Lafayette RC

Liczba postów: 22
Impreza integracyjna - miasteczko westernowe 14-16 sierpnia
Tak jak proponowałem w Kaliszu, powrócił temat imprezy integracyjnej w miasteczku westernowym.
Jest to miejsce rozrywki głównie dla dzieciaków i młodzieży, jakkolwiek okolica jest bardzo ciekawa. Można polatać po kniejach i wyjść na plaże ze sztucznymi palmami.

Założenie jak wyżej, integracja, a że my jesteśmy ciut zintegrowani - tego wymaga magia prochu, tu na arenę wchodzą nasi najbliżsi. Żony, partnerki i dzieci, potomkowie w skali młodzieży.
Najwięcej atrakcji oczywiście dla naszego potomstwa co widać na mapie poniżej.

[Obrazek: plan_2014_net.jpg]

Na czas naszej bytności dla naszych lepszych połówek, dzieci ew starów mamy 4 przyczepy w stylu holenderskim + przyczepa z natryskiem. Przy każdej przyczepie parking na auto. W pobliżu możemy rozbić obozowisko.

[Obrazek: IMG_20140818_100629.jpg]

Wszystkie atrakcje my + towarzyszące osoby mamy za free w pakiecie Exclusive (strzelnice dla dzieci, zjeżdżalnie, dmuchańce, trampoliny, sztuczne konie-kuce, przejażdżki na koniu nie sztucznym itp, więcej nie pamiętam). W saloonie w centrum parku - żarcie i picie (pifo również) w pakiecie pracowniczym czyli - 20% ceny. Do tego surowa wałówka dostarczona do obozu (karkówki itp mięsa).
No a oprócz tego mielibyśmy dobrze się bawić (nasi najbliżsi najlepiej), pyknąć jakieś patrole co jakiś czas (może z zaimprowizowaną potyczką patrol na patrol?), szkoła żołnierza, można wystawić pkt werbunkowy (tu był pomysł żeby prostą szkołę żołnierza dla zwiedzających a dla chętnych wystawić jakiś glejt, że ukończył za przysłowiowe 5 złotych) można wystawić się i po przeszkoleniu w bezpiecznym miejscu zrobić punkt strzelecki dla dorosłęj osoby, która odda przysłowiowy strzał za przysłowiowe 5 złotych, możemy wystawić również sklepik z pamiątkami, którego nie mamy i co co tam można porobić.

Poniżej link do strony miasteczka, byłam tam ze swoimi w zeszłym roku, ubaw mieli i do teraz wspominają .... dla takich chwil warto wiele. Może to zmobilizuje nasze partnerki do ruchów w dobrą stronę i włożą suknie lub będą bardziej wyrozumiałe po takim weekendzie rodzinnym.

http://www.mega-park.pl/

Najgorsze jest to, że trzeba jakieś wstępne deklaracje podać do końca tygodnia wraz z kilkoma zdjęciami, bo w następnym tygodniu mają lecieć plakaty do drukarni, które miasteczko chce już od początku marca wystawiać na wszelakich imprezach przedsezonowych w celu promocji.
Propozycje daty 14-15-16 sierpnia.
10-02-2015 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Blue Savage
Unregistered

RE: Impreza integracyjna - miasteczko westernowe 14-16 sierpnia
Dziękuję za propozycję i zaproszenie Smile
Ja sierpień mam zarezerwowany dla żonki i wyjazdy urlopowe, więc "odpadam" Smile
12-02-2015 09:59
Odpowiedz cytując ten post
yankes62 Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 450
Również Wielkie Dzięki za zaproszenie. Niestety z powodu braku czasu jestem zmuszony odmówić.
Gdyby jednak ten czas był , to powiem tak.
Jako spotkanie szkoleniowo-integracyjne traktuję Ossów 2015.
W tym roku zrezygnowaliśmy ze wszystkich imprez "wystawkowych"
Gdyby jednak była taka możliwość . Na pewno wybrałbym się do Gostynia oczywiście niczego nie ujmując "Westernowemu miasteczku" Smile
12-02-2015 21:56
Jurgen Offline
Administrator
58th NYSV

Liczba postów: 697
A ja bardzo chętnie, bo to i niedaleko i atrakcja dla dzieciaków.

Adamie - "Nie mieszajmy ze sobą dwóch różnych systemów walutowych, nie bądźmy Pewexami" - jak powiedział Ochódzki Ryszard, prezes klubu "Tęcza"

Imprezy nie należy traktować jako alternatywy dla mniej lub bardziej ambitnej "wystawki", obozu treningowego czy imprezy rekonstrukcyjnej , tylko jako zwykły wyjazd rekreacyjny bez sztandarów i orkiestry w wolnym czasie.
W kwestii chill-outowej spodziewam się co najmniej poziomu Giżyna (nocne wycie do księżyca przy butelce whisky Smile )

W sierpniu mieliśmy gdzieś się wybrać z rodziną, więc może być i Miasteczko westernowe.
13-02-2015 13:11
Wielebny Offline
Lafayette RC
Lafayette RC

Teges majonez ..........
Po zwiadzie w miasteczku, z krótką fotorelacją. Wszystkie tematy powyżej jak najbardziej aktualne. Dodatkowo dostaniemy duże pomieszczenie z kluczami, gdzie będzie można na czas nocy schować cenne przedmioty Smile (złote zęby i platynowe biodra?)

Termin : 14-16 sierpień
Ponieważ forma jest bardzo luźna, nastawiona na rekreacje tak więc i temat tego weekendu w miasteczku będzie luźny, o kryptonimie Północ - Południe

Z racji limitów wstawiania - zrobię multiposta

Uuuuu limity jednak mnie przerosły ... tak więc po więcej zapraszam w topic na forum LRC pod linkiem poniższym

http://camppulaski.pl/index.php/pl/forum...zinna#1284
20-06-2015 19:52
Jurgen Offline
Administrator
58th NYSV

Liczba postów: 697
Jak mówiłem - będę z rodziną.
23-06-2015 18:24
Wielebny Offline
Lafayette RC
Lafayette RC

Słów kilka. Czas ruszyć temat.
Tak jak pisałem wcześniej, przyczepy holenderskie wyposażone są w podstawowe media. Jest woda bieżąca, kibelek, prąd, gaz z płatka. Mały aneks kuchenny + lodówka. Tu polecam zabrać do niej zawartość bo nie widziałem gdzieś blisko sklepu spożywczego Smile Napoje, jedzenie (co prawda jedzenie na ognisko czy grilla nam obiecano) do lodówki warto wziąć. No i pamiętajcie o czymś do spania, poduszkę + koc ew śpiwór bo tego nie ma na stanie domków.
Jest gdzie pyknąć prysznic bo jest przyczepa z natryskami.
Na wypicie piwa czy trzech też będzie czas, bo miasteczko zamykane jest dla turystów bodajże po 18tej.
Forma imprezy jest luźna, jakkolwiek obóz niech cieszy oko, współczesne rzeczy niech znajdą się poza obozem.

Noclegi widziałbym tak. Mamy 4 przyczepy. Proponuję niech owe domki będą dla kobiet, dzieci i starców a my nocować będziemy w obozie. Można dla frajdy dzieci wziąć namioty współczesne i po zamknięciu miasteczka rozbić u nas w obozie (taka wolna myśl).
No i pamiętajmy o kąpielówkach, zapowiadają upały, nie wykluczam kilka razy dziennie iść się wygiąć do jeziora.

Mapka, kierujemy się na ulica Południowa (zbieg okoliczności?)

Jak co podaję mój numer telefonu. jak nie odbiorę to się nie zrażajcie, nie zawsze mogę.
609-586-662

Zaczynam budować listę chętnych.

1) Kargen + 2 osoby
2) Powstaniec + ?
3) Jurgen + 3
4) hawken + 2
5) Łowca jeleni + 3
6) Ania + Mariusz + 1 (?)
7) wielebny + 3
8 ) Łukasz + 2

Dla mojej wygody proszę o jakieś imienne listy środkami różnymi, czy telef czy prywatnymi wiadomościami. Właściciele są chętni taką listę mieć na bramie wejściowej. Wystarczy podejść, przedstawić się i dostaje się pieczątki fullexclusive i wchodzi się. Oczywiście nie jest to przymus. W drugiej opcji po prostu jak będziecie na miejscu, zadzwonicie i .... przyjdę po Was na tę "bramę" Smile

No i jak ktoś przyjedzie, a się nie będzie na liście to miejsce też się zorganizuje i wejściówki i wszystko.
pozdrawiam
Rafał
03-08-2015 23:20
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Moje forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS