Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War of Rights - gra PC o kampanii Marylandzkiej 1962
Autor Wiadomość
John Brown Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 27
War of Rights - gra PC o kampanii Marylandzkiej 1962
Witam w Nowym Roku Niebiescy i Szarzy!
Przeglądając zasoby internetu natrafiłem na takową stronkę;
http://warofrights.com/
Z tego na ile znam "negroenglish" to w założeniu ma to być gra typu FPP/strategiczna tocząca się w okresie Maryland Campaign 1862. Data wydania jest jeszcze nieznana (najpewniej końcówka 2016/2017), ale muszę przyznać, że wygląda i zapowiada się świetnie.
Z tego co informuje producent to gra takowa może być odgrywana w II trybach: "private"-czyli wcielamy się w szeregowego i walczymy z FPP, lub "general"- wówczas widzimy mapę bitwy w czasie rzeczywistym i nakazujemy poszczególnym oddziałom zaatakować. Rozkaz przechodzi przez cały "łańcuszek" dowodzenia i można decydować, czy zaatakować zgodnie z rozkazem, czy wykonać inny manewr.
Oczywiście tereny do gry są ogromne (2,5x2,5 km). Wśród map znalazło się min. Harpers Ferry, czy South Mountain.
Z tego co widać, to zainteresowanie projektem jest ogromne (przeznaczono już 134 tyś USD). W załączeniu parę filmików z rozgrywki.

Gdyby ktoś dysponował wolnymi dolarami, to chyba warto byłoby wspomóc projekt...
Pozdrawiam.
05-01-2016 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pete Gordon Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 749
RE: War of Rights - gra PC o kampanii Marylandzkiej 1962
Choć nigdy nie grałem w gry FPP, to w tym krótkim filmiku zauważyłem, że twórcy dołożyli dużo wysiłku by dopracować plenery, które wyglądają jak prawdziwe.
Troszkę gorzej wyszła im motoryka "żołnierza", a szczególnie posługiwanie się przy ładowaniu rammerem, poprzez przekładanie go z ręki do ręki.
Może było to spowodowane stresem bitewnym? Wink.
Filmik fajny, mam nadzieję, że efekt końcowy będzie jeszcze bardziej zadowalający dla graczy Big Grin, choć ja wolę reality niż virtuality Cool
06-01-2016 20:43
John Brown Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 27
Spoko, Pete!
To tylko byłoby "zastępstwo" na okres zimowy, gdy nie możemy spotykać się w realu.
06-01-2016 20:55
Pete Gordon Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 749
Będzie to pewnego rodzaju substytut, jakby powiedział profesor Ryszard Dąb-Rozwadowski (zam. w Warszawie przy ul. Alternatywy 4) Wink
06-01-2016 22:34
Blue Savage
Unregistered

Mimo pewnych niedociągnięć grafika robi wrażenie. Można się wczuć Smile Scenka z oficerem z paroma żołnierzami fajna, chociaż sztandar był im nie potrzebny Smile
06-01-2016 22:56
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Moje forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS