Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miedziana Góra - 9 Rota
Autor Wiadomość
Pete Gordon Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 746
Miedziana Góra - 9 Rota
Panowie, by pomimo sławetnej gościnności Domu Andrzejka Big Grin, nie liczyć na pełen wikt i opierunek z Jego strony proponuję byśmy sami zaopatrzyli się w prowiant na sobotni wieczór i niedzielny poranek.
W programie planujemy kociołek (proszę zabrać ze sobą naczynia spożywcze i wiosła). Ja na wsad do kotła mam puszkowaną fasolę, ziemniary, cebulę i paprykę, mięsiwo mam nadzieję będzie komu podprowadzić Tongue
Napoje wszelakiej maści i coś do tego każdy zapewnia we własnym zakresie Big Grin
13-06-2017 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Blue Savage
Unregistered

RE: Miedziana Góra - 9 Rota
Po drodze z Miedzianej Góry do Andrzejka był magiczny sklep, więc tam można się doposażyć Smile
13-06-2017 15:44
Odpowiedz cytując ten post
yankes62 Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 449
(13-06-2017 11:50 )Pete Gordon napisał(a):  Panowie, by pomimo sławetnej gościnności Domu Andrzejka Big Grin, nie liczyć na pełen wikt i opierunek z Jego strony proponuję byśmy sami zaopatrzyli się w prowiant na sobotni wieczór i niedzielny poranek.
W programie planujemy kociołek (proszę zabrać ze sobą naczynia spożywcze i wiosła). Ja na wsad do kotła mam puszkowaną fasolę, ziemniary, cebulę i paprykę, mięsiwo mam nadzieję będzie komu podprowadzić Tongue
Napoje wszelakiej maści i coś do tego każdy zapewnia we własnym zakresie Big Grin

Pietia dobrze prawi. Jeśli cała 9 Rota będzie "popasać" u Legionisty to zawartość lodówki rzeczonego noże być zagrożona Tongue
Kociołek ,kociołkiem.Każdy powinien zabrać (boczek,kiełbasę)to co uda się przyrządzić na ognisku Big Grin

(13-06-2017 15:44 )Blue Savage napisał(a):  Po drodze z Miedzianej Góry do Andrzejka był magiczny sklep, więc tam można się doposażyć Smile

Jeśli to "Biedronka" to chyba sam będziesz jadł (i pił) to co tam kupisz. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie Angry
Nie twierdzę że w innych szwabskich czy francuskich sklepach towary są lepsze ale u Jeronimo można trafić na kiełbę z psa zmielonego razem z łańcuchem Tongue
13-06-2017 20:22
Blue Savage
Unregistered

Widziałeś mnie kiedyś w "Biedronce" ? Przecież byłeś w tamtym sklepie rok temu i to trzeźwy Tongue
Chlebuś kupowaliśmy Smile
13-06-2017 21:03
yankes62 Offline
New York Volunteer
58th NYSV

(13-06-2017 21:03 )Blue Savage napisał(a):  Widziałeś mnie kiedyś w "Biedronce" ? Przecież byłeś w tamtym sklepie rok temu i to trzeźwy Tongue
Chlebuś kupowaliśmy Smile

Trzeźwy.Czasami bywam Big Grin
Sklepu nie pamiętam.Kup lepiej nasz rodzimy chlebek. W Valdurn po trzech dniach smakował całkiem nie źle Tongue
13-06-2017 21:29
legionista Offline
Forumowicz

Liczba postów: 75
Delikatesy Centrum, choć Biedronę tez znajdziemy po drodze. Wink
14-06-2017 09:21
Rem Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 71
Wielka szkoda ze mnie z wami nie będzie .Zamiast postrzelać z karabinu jak normalny człowiek muszę wędrować z zona po górach ,a na dodatek w towarzystwie samych alkoholików spędzać wieczory gdzieś w górach Słowacji
.
14-06-2017 11:22
Pete Gordon Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Panowie z Bielawy!
Jeśli Zajcev jedzie z nami, to mamy do pokonania około 460 km i 5h40 min jazdy z Bielawy.
W takim razie przyjeżdżam do Yankesa tak ok. 7:40 w sobotę, a najpóźniej o 8:15 mamy już opuszczać gościnne progi Tego zacnego Miasta.
Pytań i wątpliwości nie przyjmuję! Tongue
15-06-2017 15:13
Blue Savage
Unregistered

Musimy być nawet gotowi na wyjazd z Bielawy o 7:00, jeśli mamy przeprowadzić na miejscu próbę przed mszą o 14:00. Na miejscu musimy być 12:00-13:00. Zajcew poinformowany, że będziemy po niego 9:00-10:00.
15-06-2017 20:14
Pete Gordon Offline
New York Volunteer
58th NYSV

O 7:00????!!!!! Z Bielawy???!!!! O tej porze to ja dopiero będę się przewracał na drugi bok Wink
No, ale skoro obowiązek wzywa, to zmienię poranne plany na sobotę Big Grin
Czyli startuję z Waldenburga o 6:00.
15-06-2017 20:21
Blue Savage
Unregistered

Króciutki (po reklamach) materiał (ulubionej telewizji jednego z naszych kolegów Wink ) z inscenizacji z wypowiedzią kolegi w naszym płaszczu Smile
https://kielce.tvp.pl/32856948/miedziana...y-o-bobrze
19-06-2017 22:16
yankes62 Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Ci co mają konto na portalu "kradnącym duszę" Już to widzieli Tongue
19-06-2017 22:27
Blue Savage