Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CASTING DO FILMU REKLAMOWEGO
Autor Wiadomość
Blue Savage
Unregistered

CASTING DO FILMU REKLAMOWEGO
Właśnie to otrzymałem i publikuję. Może ktoś skorzysta Smile

"Szanowni Państwo,

Do nowej reklamy telewizyjnej znanej sieci komórkowej poszukujemy grupy rekonstrukcyjnej. Poniżej i w załączniku znajdziecie Państwo informacje dotyczące organizowanego przeze mnie castingu. Jeśli grupa nie może dojechać na casting, a jest zainteresowana udziałem – bardzo proszę o przesłanie w środę (22.11.17) do godziny 19:00 – materiałów mailem – zdjęć, filmików.
W razie jakichkolwiek pytań – proszę o telefon lub mail

Reżyser castingu
Joanna Rakowska

CASTING DO FILMU REKLAMOWEGO ZNANEJ TELEFONII KOMÓRKOWEJ
Poszukujemy:
24 MĘŻCZYZN ok. 20 – 35 lat – “ŻOŁNIERZE”

Potrzebujemy 24 mężczyn, którzy zagrają żołnierzy szeregowych. Jeśli grupa rekonstrukcyjna nie może stawić się na naszym casting w środę – prosimy o przersłanie zdjęć I filmów grupy wraz z kontaktem do osoby odpowiedzialnej za organizację grupy.

STAWKA: Podana poniżej stawka zawiera prowizję agencji, jeśli mężczyzna jest reprezentowany przez agencję.

Rola:
ŻOŁNIERZ (ROLA 1 PLANOWA): 5 500 zł

23 OSOBY:
SZEREGOWE EPIZODY: 2 800 zł
SZEREGOWE EPIZODY W OSTATNIM RZĘDZIE - dzień zdjęciowy + przekazanie praw do spotu 30” (+ skróty i wersje montażowe): 1 200 zł

Spotkanie z reżyserem dla wybranych z castingu osób: CZWARTEK, 23.11., GODZINY POPOŁUDNIOWE – DO TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA WYBRANYM KANDYDATOM, PRZYMIARKI KOSTIUMÓW DO TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA WYBRANYM KANDYDATOM

ZDJĘCIA: 27.11.2017 r. (PONIEDZIAŁEK) godzina i miejsce do potwierdzenia wybranym kandydatom

CASTING – STUDIO GUDEJKO (Chełmska 21), Warszawa

ŚRODA 22.11.17, w godzinach: 12:00 – 18:00

PROSZĘ O POTWIERDZENIE OTRZYMANIA TEJ INFORMACJI.
tel.0 604 59 80 80, e-mailem: casting@joannarakowska.pl"
21-11-2017 20:45
Odpowiedz cytując ten post
Northern Offline
New York Volunteer
58th NYSV

Liczba postów: 110
RE: CASTING DO FILMU REKLAMOWEGO
W związku z podanym limitem wieku, lwia część 58, 9, S. poczeka na casting do westernu "Zadymione tipi - czyli posiedzenie plemiennej Rady Starszych":-)
22-11-2017 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Moje forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS